Cnc Ahşap İşleme

04.01.2022
1.335
Cnc Ahşap İşleme

Cnc Ahşap İşleme

CNC ahşap İşleme, mdf, pleksi, çelik, alüminyum ve her türlü ağacın kesilip, biçimlendirilmesini sağlayan teknolojik bir sistemdir.  CNC tezgâhı ahşap, sac, çelik gibi sert dokuya sahip malzemelerin şekillendirilmesini sağlar ancak bunu yapabilmek için tezgâhı kullanmada gerçek bir usta gereklidir. Bu tezgâh sayesinde mdf, ağaç ve benzeri materyali dilediğimiz gibi biçimlendirebiliyoruz.

Örneğin CNC kapı siparişi vermeniz halinde kapıya CNC ahşap kesim tezgâhında şekiller atabiliyoruz. Kapının yüzeyine oymalar, motifler, işlemeler yapabileceğimiz gibi camlı hale de getirebiliyoruz. CNC kesim aslında bir yönüyle de ürünlere estetik kazandıran bir işlemdir. Sadece kapı değil dekoratif bir duvar süsünde ya da sehpa hatta koltuk gibi daha işlevsel ürünlerde dahi CNC tezgâhında zarif biçimlendirme işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. Elbette tamamen uzmanlık ve estetik gerektiren bu tip siparişlerde fazlasıyla titiz davranıyoruz. Elimizden çıkan her ürünün estetik, işlevsel ve dayanıklı olması temel odak noktalarımızdır.

Cnc Ahşap İşleme

Oyma, şekilde verme, kazıma, kesme işlemlerinde CNC ahşap kesim ve Cnc ahşap işleme uygulamasından yararlanırken müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentisini göz ardı etmiyoruz. Firmamızdaki kalifiye personellerle birlikte mobilya üretiminin her anında kaliteye önem veriyoruz. Günlük yaşamda ihtiyaca cevap veren araçlar üretmek, mobilyalar tasarlamak; tasarımları hayata geçirirken kaliteden ödün vermemek firmamızın temel prensipleri arasında yer alıyor.

Firmamız ahşabın her şekle girmesini sağlayacak gelişmiş cihazlara sahiptir. Teknolojiyi yakından takip ederek siparişlerinizi yüksek kalitede üretiyoruz. CNC ahşap İşleme ve kesim cihazlarımız yenilikçi teknolojinin ürünü olup, mobilya üretimimizde tasarımların daha güçlü ve kaliteli çıkmasını sağlıyor. CNC kesim işlemlerinde müşteriler sektörün dinamiğini bilmediğinden kaliteyi dikkatli gözlerle göremez. Firma olarak bu konuda şeffaf bir çalışma sergiliyoruz. Müşterilerimizi her aşamada bilgilendiriyor, kaliteyi fark etmelerini sağlıyoruz. CNC kesim yapılan çalışmalarımızın müşteri tarafından da beğeni toplaması temel amacımızdır.

Ürün Sipariş Formu

Error: Contact form not found.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button