SEFAKOY CNC LAZER KESİM

SEFAKOY CNC LAZER KESİM

SEFAKOY CNC LAZER KESİM

 

Sefakoy Cnc Lazer Kesim, lazer ışını; karbondioksit lazer tezgahlarında, karbondioksit gazına elektrik akımı verilerek oluşturulur. Çünkü elde edilen lazer ışını ile çeşitli tezgahlarda yapılan kesim işlemine ise Lazer Kesim denilmektedir. Lazer ışınının bu şekilde elde edilmesinin kolaylaşması ilede, uygulama alanlarında artışlar gözükmüştür. Kucukcekme cnc Lazer Kesim ile üretim yapılmasında ki en büyük sebep, üretim hatasını minimum düzeye indirmek ve otomasyonu sağlayabilmektir. Çünkü mühendislikte ve sanayide rahatça kullanılabilmesi lazer kesime olan ilgiyi oldukça arttırmıştır.

 https://cncagackesim.com/sefakoy-cnc-lazer-kesimLazerin çeşitli tezgahlarda uygulanmasıyla üretim 24 saat yapılabilmektedir ve seri üretim sağlanmasıyla maliyette azalmaktadır. Çünkü Cnc Lazer Kesim ile yapılan kesme işlemlerinden aparat ve kalıptan tasarruf sağlanır. Ve iş yükü makinelere bindiği için insan faktöründen kaynaklanan hatalarda dolaylı olarak azalmış olur.

sefakoy Fason Kesim, sefakoy Ahşap Kesim, sefakoy Cnc mdf Kesim, sefakoy Cnc Sunta Kesim, sefakoy Cnc Alüminyum Kesim, sefakoy Cnc Kontraplak Kesim, sefakoy Ahşap işleme, sefakoy Cnc Ağaç işleme, sefakoy Eğrisel Kesim, sefakoy Kompozit CNC Kesim, sefakoy CNC Pleksi Kesim, sefakoy CNC Tabela Kesim, sefakoy CNC Harf Kesim, sefakoy Cnc Ağaç Silme, sefakoy CNC Kesim  Epoksı yuzey temizleme gibi çeşitli birçok lazer kesim yöntemi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra özellikle Autocad programının kullanımının sağladığı avantajlar ile kesimler daha kısa sürede yapılmaktadır. Ve parçalar aynı anda takımlar halinde kesilebilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Call Now Button